رامین میرزادگان کیست؟

همه ما خوب می دانیم که شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور با شرایطی که در ده یا بیست سال گذشته برقرار بوده است حسابی تفاوت کرده. قوانین اقامت در کانادا هر چند ماه یکبار تغییر می کنند و اگر بخواهیم در این باره صادق باشیم باید بگوییم که این قوانین هر بار سخت تر و پیچیده تر می شوند. بنابراین اگر از این قوانین آگاهی نداشته باشید احتمال ریجکت شدن شما در هر بار تقاضا برای اخذ اقامت کانادا بیشتر خواهد شد. به همین دلیل است که قبل از برداشتن اولین قدم در مسیر اخذ اقامت کانادا توصیه می شود که یک تیم حرفه ای و کاربلد پیدا کنید و این مسیر را با یاری یک کارشناس و مشاور مهاجرتی حرفه ای طی کنید. تیم حرفه ای میرزادگان همان تیم متخصص و متبحری ست که می تواند شما را در این مسیر به بهترین نحو ممکن یاری نماید.

افرادی که دارای سابقه رد شدن ویزا هستند، افرادی که در انتخاب روش مهاجرتی سر در گم هستند و بودجه محدودی دارند، افرادی که برای اخذ اقامت کانادا عجله دارند، افرادی که مایل به اخذ ویزای کاری یا ورزشی هستند، افرادی که به دنبال بهترین موقعیت های تحصیلی و شغلی در کانادا می گردند، افرادی که هیچ گونه آشنایی با قوانین کانادا ندارند و مجال طی کردن روند پیچیده و وقت گیر مهاجرت را به شخصه دارا نمی باشند بهتر است از یک مشاور مهاجرتی کمک بگیرند. یک مشاور مهاجرتی خوب به شما کمک می کند تا شانس اخذ ویزای کانادا را برای خود افزایش دهید و بدون دردسر و پرداخت هزینه های اضافی بتوانید به مقصد غایی تان برسید.

با توجه به ویژگی های ذکر شده اولین نام آشنایی که در این حوزه به ذهن می رسد فردی نیست جز رامین میرزادگان. رامین میرزادگان مدیر عامل مجموعه میرزادگان در کانادا با بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه اخذ ویزا و اقامت کانادا برای جمع کثیری از ایرانیان، آماده ارائه خدمات ویژه در این زمینه به شما عزیزان می باشد.

رامین میرزادگان عضو رسمی اداره مهاجرت کانادا با رزومه ای پر بار در حوزه ارائه خدمات شهروندی کانادا در جایگاه یک Regulated Canadian Immigration Consultant فعالیت حرفه ای خود را دنبال می کند. ایشان با دارا بودن روابط بین المللی قوی و چندین و چند پرونده موفق کاری در حوزه اخذ اقامت کانادا بهترین مشاور مهاجرتی شما در این مسیر سخت خواهند بود. پرونده های موفقیت آمیز ایشان در کنار کارنامه درخشانی که در طی سال ها فعالیت حرفه ای خود در کانادا رقم زده اند خود گواه برتری و تخصص در امور مهاجرت می باشد.

رامین میرزادگان مشاور قانونی مهاجرت به کانادا و یکی از اعضای رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی بوده و به تمام قوانین مهاجرت به کانادا اشراف دارند. بنابراین روش مهاجرتی شما با توجه به شرایطی که دارید اتخاذ خواهد شد. این موضوع باعث می شود از پرداخت هزینه های گزاف و بیهوده و اتلاف وقت تان جلوگیری شود. حتی اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید املاک و مستغلات را داشته باشید می توانید از ایشان کمک بخواهید چرا که رامین میرزادگان یکی از اعضای رسمی شورای املاک و مستغلات انتاریو (RECO) هستند. بنابراین طرح یک برنامه بی نقص برای سرمایه گذاری در کانادا را می توانید از ایشان بخواهید.

سابقه کاری رامین میرزادگان

بی شک بررسی سابقه کاری مشاورین مهاجرتی برای افرادی که قصد دریافت خدمات مشاوره ای از ایشان را دارند یکی از حقوق اولیه متقاضیان است. طبیعتا شما می خواهید بدانید که مشاور مورد نظرتان تا چه حد در حرفه خود کارکشته است و می تواند شما را از هفت خان اخذ ویزای کانادا عبور دهد. یقینا پر بار بودن رزومه کاری یک مشاور مهاجرتی می تواند برگ برنده شما برای اخذ اقامت کانادا باشد چرا که نشان از کارنامه موفقیت آمیز او در ارائه خدمات اقامتی و شهروندی دارد.

عضویت در عضویت در شورای قانون ‌گذاری مهاجرت کانادا ICCRC است که به یک مشاور مهاجرتی اجازه فعالیت قانونی در کشور کانادا را می دهد. رامین میرزادگان با دارا بودن این مجوز رسمی فرآیند مهاجرتی شما را از صفر تا صد در چارچوب قوانین کانادا شکل می دهد. عضویت در Canadian Society Of Immigration Consultants از دیگر امتیازات رامین میرزادگان به عنوان یکی از اعضای رسمی انجمن مشاوران مهاجرت به کانادا. این انجمن در واقع یک انجمن مستقل در کانادا بوده و به مشاورین عضو شده در آن صلاحیت ریمی مشاوره مهاجرتی را می دهد. لازم به ذکر است که بایت عضویت در این انجمن باید آزمون های تخصصی از جمله آزمون های فول ممبرشیپ با نمرات بالا گذرانده شود و از طرفی نظارت دائمی روی فعالیت اعضای این انجمن وجود دارد. بنابراین فعالیت های اعضای آن همواره تحت نظارت قوانین کانادا و در چارچوب اصول این کشور صورت می پذیرد.

از جمله نگرانی های دائمی که متقاضیان امر مهاجرت به کانادا دارا می باشند رهگیری مشاورین و وکلایی است که در این کشور فعالیت می کنند. ما قبل از شروع همکاری با شما متقاضیان عزیز با کمال افتخار رزومه فعالیت های حرفه ای و مدارک و سوابق قانونی مجموعه میرزادگان را در اختیار شما می گذارید تا با خیال آسوده از بابت قانونی بودن آن خیالی آسوده داشته باشید. امید است که از این طریق بتوانیم حسن نیت خود را به شما عزیزان به اثبات برسانیم.

رامین میرزادگان با دارا بودن کد فعالیت در کانادا، عضویت در انجمن حرفه ای مهاجران کانادا یا همان CAPIC، فارغ التحصیل شدن از کالج CDI با درجه ممتاز، عضویت در انجمن مشاوران مهاجرت به کانادا و عضویت در شورای قانون ‌گذاری مهاجرت کانادا شما را در مسیری کاملا قانونی و به شیوه ای اصولی به مقصد خواهد رساند. ایشان با قوانین مهاجرت به ایالت های مختلف کانادا آشنایی کامل داشته و در ارائه طرح های کسب و کار و همچنین اخذ ویزای کاری و ورزشی شما را به نحو احسنت یاری خواهند کرد. در واقع وظیفه ما در تیم تخصصی میرزادگان انتخاب بهترین روش مهاجرتی برای شما عزیزان متناسب با شرایط شخصی و اهداف زندگانی شما می باشد. هدف ما ایجاد کیفیت زندگی بهینه و پوشاندن جامه عمل به اهداف و آرزوهای دور و دراز شما در واقعیت است و برای نایل شدن به این اهداف از هیچ تلاشی در این مسیر دشوار دریغ نخواهیم کرد.

صداقت، پایبندی به تعهدات، فعالیت در چارچوب قانون، در جریان گذاشتن شما در تمام گام های مهاجرت، برقراری ارتباط با اداره مهاجرت کانادا، ایجاد کانال های ارتباطی و روابط بین المللی و همچنین ساده سازی شرایط برای اخذ اقامت شما از مهمترین مزیت های دریافت خدمات مشاوره و همکاری با رامین میرزادگان می باشد. بی شک تجربه همکاری با ایشان و چشیدن طعم شیرین پیروزی به یکی از بهترین تجربیات زندگی تان بدل خواهد شد.

اعضای شورای تنظیم مقررات ICCRC از قوانین و آیین نامه های ویژه این انجمن تبعیت می کنند و موظف برای پیگیری پرونده های مهاجرتی به کانادا هستند. بنابراین اگر قصد خرید املاک و مستغلات در کانادا را داشته باشید و یا بخواهید از طریق راه اندازی استارتاپ، ازدواج، تولد فرزند، اخذ ویزای ورزشی، ویزای تحصیلی و یا خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کار در کانادا برای اقامت در این کشور اقدام کنید خیالی آسوده داشته باشید چرا که با یکی از مهره های اصلی این حوزه در کانادا لینک خواهید شد.رامین میرزادگان بیش از 20 سال سابقه عضویت در کارگزاری املاک و مستغلات انتاریو را دارند و یکی از اعضای رسمی انجمن املاک تورنتو TRREB می باشند. بنابراین اخذ اقامت کانادا با فعالیت در حوزه املاک و مستغلات پیشاپیش در مشت شما خواهد بود.

شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان 

عده زیادی از افراد این روزها با سودای تحصیل، یافتن موقعیت شغلی، راه اندازی کسب و کار، شروع استارتاپ و یا حتی تولد فرزندشان در کانادا تمایل برای اخذ اقامت دائم این کشور دارند. امکانات رفاهی، موقعیت های شغلی خوب و درآمدهای ایده آل در کانادا در کنار اقتصادی سالم و رفاه اجتماعی و سیستم درمان و سلامت بهینه همگی دست به دست هم داده تا شرایط برای زندگی در کانادا به شرایطی ایده آل بدل شود. کانادا سالانه موقعیت های شغلی زیادی ایجاد می کند تا جایی که تعداد متقاضیان برای کار در این کشور کمتر از تعداد مشاغل و پست های خالی است.

راستش را بخواهید شرایط مهاجرت شما تا حد قابل توجهی به مشاور مهاجرتی و وکیل انتخابی تان بستگی دارد. یقینا کار بلد بودن و متخصص بودن او در این امر می تواند شرایط مهاجرت را برای شما سهل و ساده گرداند. از شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان می توان به آشنایی و اشراف کامل ایشان به ریزترین جزئیات در اقامت کانادا اشاره کرد. آشنایی با قوانین مهاجرتی در هر ایالت و تخصص در شیوه های مختلف مهاجرت چیزی ست که شما را از راه درست و اصولی به مقصد می رساند. لازم به ذکر است که تمام مشاورین مهاجرتی شما را در صفر تا صد اخذ اقامت یاری نمی کنند. بسیاری از آن ها حتی پشتیبانی بعد از اخذ ویزا ندارند و زمانی که فرآیند اخذ ویزا به پایان رسید پرونده شما را بسته می دانند. در حالی که تیم تخصصی میرزادگان شما را حتی بعد از اخذ ویزای کانادا نیز تحت پشتیبانی و حمایت خود قرار خواهد داد. این در واقع از شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان می باشد.

آیا می دانستید دلیل اینکه تعداد زیادی از افراد موفق به اخذ ویزای کانادا نمی شوند در پیش گرفتن مسیر و روش اشتباه برای اقامت است؟ پیشنهاد بهترین روش مهاجرت به کانادا از جمله خدماتی ست که از رامین میرزادگان دریافت خواهید کرد. هر فرد دارای شرایط خانوادگی، سنی، شغلی، حرفه ای، تحصیلی و تخصصی خاص خود می باشد و بسیار مهم است که روش اقامت کانادا با توجه به این شرایط اتخاذ شود. بنابراین لازم است که مشاور مهاجرتی به جزئی ترین زوایا و قوانین روش های مختلف مهاجرتی اشراف داشته باشد.

تشخیص نقص در مدارک که منجر به ریجکت شدن شما می شود، کمک به شما برای دریافت امتیاز بیشتر و بالا بردن شانس اقامت، یاری رسانی در تقویت و بهبود رزومه، معادل سازی مدرک، دریافت مدرک زبان، ارسال پرونده مهاجرتی شما به اداره مهاجرت کانادا با کمترین درصد ریسک، همراهی و یاری شما برای قبولی در مصاحبه با آفیسر اداره مهاجرت و سفارت و همراهی در تمامی مراحل بعد از اخذ اقامت از جمله پیدا کردن مکان اقامت، راه اندازی کسب و کار و خرید ملک همگی از جمله شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان و خدمات و مزایای همکاری با ایشان می باشد.

حتی اگر هنوز هم نمی دانید که قرار است در کدام دانشگاه تحصیل کنید، در کدام ایالت اقامت داشته باشید، به چه شغلی مشغول شوید و یا در کدام محله اقدام به سرمایه گذاری و خرید ملک نمایید، خیالی آسوده داشته باشید چرا که رامین میرزادگان با سال ها تخصص و تجربه درخشان در حوزه اخذ اقامت کانادا و به عنوان بهترین مشاور مهاجرت کانادا زمینه را برای بهترین انتخاب شما فراهم خواهد کرد. تیم تخصصی میرزادگان دوستانه و صادقانه در تمام طول این مسیر همراه و کنار شما خواهد بود تا بتوانید از پس چالش های دشوار آن برآیید. گرفتن اقامت دائم و شهروندی کانادا و گرفتن پاسپورت از آرزوهای محال متقاضیانی بود که روزی به مجموعه میرزادگان مراجعه کردند و هم اکنون یکی از شهروندان کانادا هستند. بنابراین رخ دادن این اتفاق خوشایند برای شما نیز دور از دسترس نیست.

رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا 

پرونده های موفقی که تیم تخصصی و حرفه ای میرزادگان در طی این سال ها به پایان رسانیده گواه کارنامه درخشان این مجموعه در فرآیند اخذ ویزای کانادا و اقامت دائم برای متقاضیان مهاجرت می باشد. قبل از هر چیز برای آسودگی خیال تان ما شما را به بررسی سوابق و رزومه مجموعه میرزادگان در کانادا دعوت می کنیم. رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا با دارا بودن کد CICC از کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا تمام فعالیت های خود را در کشور کانادا بر اساس قوانین این کشور و تحت نظارت سازمان CICC انجام می دهد.

مورد مهمی که اغلب مراجعان به آن اشاره می کنند عدم آشنایی با قوانین کانادا می باشد به ویژه اینکه در هر کدام از ایالت های این کشور قوانین خاصی جاری ست بنابراین نیاز است که به جزئی ترین زوایای این قوانین آگاهی داشته باشید. رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا با آشنایی کامل و جامع به تمام این قوانین و آگاهی کامل از روند مهاجرت به هر ایالت شما را از سردرگمی برای اخذ ویزا نجات داده است. بنابراین دیگر نیازی نیست تا شروع به مطالعه ی قوانین مهاجرت هر ایالت نمایید. از طرفی هر کدام از روی هاش مهاجرتی دارای مراحل اداری و قانونی خاص خود می باشد که به نوبه خود وقت گیر و پیچیده است. عدم آشنایی کامل به زبان انگلیسی و عدم تسلط کافی با وجود یک مشاور مهاجرتی حرفه ای و کار بلد دیگر جای نگرانی نخواهد داشت.

همه ما به خوبی می دانیم که روند مهاجرت به خودی خود یک روند پیچیده، وقت گیر، پر از ابهام، سردرگمی و قطعا فرساینده است. سوالات زیادی در این مسیر برای افراد رخ می دهد که در صورت بی جواب ماندن آن ها مطمئنا با چالش های بزرگی روبرو خواهید شد. رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا به عنوان یک مشاور حرفه ای و دقیق هیچ نقطه ابهامی برای شما در این مسیر باقی نخواهد گذاشت. بنابراین می توانید بدون داشتن استرس و نگرانی تمام دغدغه های خود را مطرح کنید و پاسخ آن ها را بیابید.

ارتباط مداوم و دو طرفه با رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا، از جمله مزیت هایی است که خیال شما را در این مسیر دشوار آسوده خواهد کرد. یکی از نگرانی های همیشگی مراجعین عدم دسترسی سریع و مستقیم با مشاورین است. در حالی که رامین میرزادگان با ایجاد ارتباط مستقیم و دو طرفه با شما، شما را در جریان ریزترین جزئیات از روند اخذ اقامت تان خواهد گذاشت و تمام تصمیمات را با موافقت شما اخذ می نماید.

پرونده های کاری موفق، آشنایی با ریز به ریز قوانین مهاجرت به کانادا، اتخاذ بهترین روش مهاجرتی متناسب با بودجه و اهداف زندگی تان، در نظر گرفتن شرایط خانوادگی، ارائه ایده های ناب برای طرح کسب و کار در کانادا، کمک برای برنامه انتقال درون شرکتی کانادا، اخذ ویزای استارتاپ، معرفی بهترین دانشگاه ها و کالج های کانادا، کمک به شما برای دریافت جاب آفر از سمت کارفرمایان کانادایی و یاری رسانی برای اخذ مدرک زبان و بالا بردن امتیاز مورد سنجش جهت اقامت کانادا از جمله خدماتی ست که رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا به شما ارائه خواهد داد.

رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا

رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا با دارا بودن مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا و با عقد قرارداد رسمی با مراجعین در صفر تا صد مسیر اخذ ویزا همراه شماست. برای اطمینان از قانونی بودن فعالیت مجموعه میرزادگان و صحت سوابق و رزومه رامین میرزادگان می توانید از طریق لیست شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا و با وارد کردن کد لایسنس، اقدام به جستجوی نام مشاورین مهاجرتی رسمی و قانونی نمایید که رامین میرزادگان نیز یکی از اعضای این لیست می باشد.

دلایل زیادی برای انتخاب رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا برای اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. بهره مندی از دانش و اطلاعات کافی در خصوص انتخاب مسیر درست مهاجرت، بهره مندی از دانش کافی در حیطه جدیدترین و به روز ترین قوانین مهاجرت به کانادا، آگاهی از تمام موانع و چالش های مسیر، جلوگیری از رخ دادن خطا در اجرای پرونده به اداره مهاجرت و همچنین فرم هایی که قرار است پر کنید، جلوگیری از بروز تناقض، انتخاب مسیر مهاجرت با توجه به بودجه و شرایط خانوادگی و اهداف زندگی شما و همچنین پیدا کردن گره های کور در ریجکت شدن پرونده تان همگی از جمله مواردی ست که انتخاب رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا را برای شما توجیه پذیر خواهد کرد. در کنار این موارد جا دارد از چندین و چند پرونده مهاجرتی موفق یاد کنیم که زیر نظر رامین میرزادگان به سرانجام رسیده است.

از شرایط دریافت خدمات مشاوره مهاجرتی از رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا بهره مندی از تجربه درخشان، پاسخگویی سریع، طی کردن قانونی روند مهاجرت و آگاهی از جدیدترین قوانین تصویب شده می باشد. از این طریق می توانید در پرداخت هزینه ها نیز صرفه جویی قابل توجهی به عمل آورید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان

بازار کار در کانادا بازار پر رونقی ست و به شکل قابل توجهی پذیرای مهاجران می باشد. حجم موقعیت های شغلی در کانادا به نحوی ست که نه تنها هیچ کانادایی بیکار نیست بلکه هیچ یک از مهاجرانی که در این کشور اقامت می گزینند نیز فاقد شغل نخواهند ماند. دولت کانادا سالانه تعداد زیادی از مشاغل مختلف را در ادارت و ارگان های گوناگون ایجاد می کند تا بتواند جوابگوی حجم بالای تقاضا برای کار باشد و از طرفی چرخه های اقتصاد را در این کشور به گردش در آورد. به همین دلیل تقاضا برای کار در کانادا و اخذ ویزای کاری یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان است.

کانادا مشاغلی که در این کشور وجود دارند را در قالب National Occupation Classification دسته بندی می کند که به NOC معروف است. حوزه های کاری مختلفی در کانادا خواهان دارد که شناسایی حوزه های پر رونق و معرفی آن به شما به عهده مشاور مهاجرتی می باشد. از جمله این مشاغل می توان به فناوری اطلاعات، شغل های مهندسی، پزشکی، حقوق، ارتباط با مشتری، تولیدی، مشاغل فنی، مشاغل مالی و فروش و بازاریابی اشاره کرد. بی شک شناسایی شغل های پر طرفدار با توجه به تخصص و مدرک تحصیلی شما به عهده مشاور است. چندین و چند جایگاه شغلی وجود دارد که می توانید با ارتقای مهارت های خود در حوزه های مرتبط قادر به کسب جایگاه های مختلف کاری شوید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگاندارای شرایطی در قالب قوانین این کشور می باشد. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان و مجموعه امتیازات شما باید از دید اداره مهاجرت در سطح ایده آلی قرار داشته باشد. به عنوان مثال هر چه سریع تر برای مهاجرت کاری اقدام کنید شانس تان بیشتر خواهد بود. افرادی که در سنین بالاتر هستند لازم است که امتیازات خود را در بخش های دیگر غیر از سن ارتقا دهند. البته این شرایط برای برنامه های اکسپرس اینتری و مهاجرت استانی PNP صادق است. این در حالی ست که برای جاب آفر، خود اشتغالی، برنامه انتقال درون شرکتی کانادا ICT و اشتغال بعد از تحصیل PGWP محدودیت سنی وجود ندارد. برخی روش های اخذ ویزای کاری به مدرک نیاز دارند و برخی دیگر به مدرک تحصیلی نیاز ندارند. همچنین باید حداقل یک سال سابقه کار داشته باشید. از طرفی باید موفق به اخذ مدرک زبان شوید. این مدرک ها شامل IELTS، CELPIP و TEF می شود. چنانچه از مرحله اول با حداقل امتیاز 67 عبور کنید وارد مرحله POOL می شوید که مرحله سخت تری است.

به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان روش های مختلفی را شامل می شود که در هر کدام شرایط و پیش نیازها با هم متفاوت است. اینکه کدام روش را انتخاب می کنید به صلاحدید مشاور مهاجرتی شما خواهد بود. رامین میرزادگان با بررسی شرایط و اهداف شما بهترین روش را متناسب با وضعیت تان اتخاذ خواهند نمود که در آن شانس بیشتری برای اخذ اقامت دائم کانادا دارید.

مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان

اخذ ویزای کاری کانادا از روش های مختلفی می تواند صورت پذیرد. از جمله این روش ها می توان به برنامه مهاجرت فدرال (Federal)، جاب آفر کانادا (Job Offer)، ویزای خود اشتغالی، برنامه مهاجرت استانی (PNP)، ویزای کار بعد از تحصیل (PGWP) و برنامه انتقال درون شرکتی (ICT) اشاره کرد. مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان شامل تمام این روش ها می شود چرا که ایشان دارای تخصص کافی در تمامی این موارد می باشند. هر کدام از این روش ها دارای سیستم امتیازدهی خاص خود می باشد. بنابراین بسیار مهم است که روش انتخابی شما منجر به بالا رفتن امتیازتان گردد.

در بین روش های مختلف اخذ ویزای کاری می توان گفت که روش فدرال یا اکسپرس اینتری از جمله Skilled Worker و Skilled Trade و همچنین روش استانی دارای تنوع بالایی هستند با این حال اغلب افراد از طریق جاب آفر اقدام می کنند. Skilled Worker و Skilled Trade مختص نیروی کار متخصص و فنی می باشد که باید امتیاز مناسبی برای اخذ اقامت دریافت کنند.

جاب آفر نیز روش پر تقاضایی می باشد که باید برای پیدا کردن کارفرما تلاش کنید. در روش اخذ ویزای کار استانی کانادا یا همان PNP نیز استان های مختلف با توجه به ظرفیت و شرایطی که دارند برای جذب سرمایه گذار و نیروی کار اقدام می کنند. جاب آفر استانی کانادا و اکسپرس اینتری از این طریق میسر می باشد. از جمله استان های پر طرفدار در این روش شامل استان هایی چون بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان و نیوبرانزویک می شود.

ویزای کار بعد از تحصیل نیز مناسب برای افرادی ست که مقاطع بالاتر از دیپلم را در کانادا طی کرده اند. اگر مقطع لیسانس را در کانادا خوانده اید ین فرصت را دارید تا 6 ماه به دنبال کار باشید و بعد درخواست PGWP بدهید. ویزای شغلی برای دانشجویان به مدت 3 سال است. با پر بار کردن رزومه کاری خود از طریق Canadian Work Experience می توانید اقامت دائم کانادا را اخذ کنید.

توصیه می کنیم که برای اخذ اقامت کانادا اقدام به مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان نمایید. ایشان با سال ها سابقه درخشان در حوزه مشاوره اقامت و شهروندی دارای کارنامه ای موفقیت آمیز می باشند. متقاضیان مجموعه میرزادگان بعد از گذشت سال ها از اقامت و اخذ ویزا همچنان با این مجموعه در ارتباط هستند و در صورت نیاز می توانید با آن ها لینک شوید. مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان شرایط ایده آلی را از لحاظ کاری برای شما رقم خواهد زد که می توانید از طریق آن آینده ای درخشان برای خانواده تان به ارمغان آورید.

مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان

کانادا از جمله کشورهایی است که ورزشکاران در آن شرایط ایده آلی را تجربه می کنند. امکانات مناسب، ارزش گذاری برای فعالیت های ورزشی به ویژه فعالیت های تخصصی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات برای ورزشکاران ملی از جمله مزیت های اقامت ورزشکاران در کانادا می باشد. برای مهاجرت ورزشی به کانادا باید از طریق ویزای خوداشتغالی اقدام کنید. برنامه خود اشتغالی می تواند بهترین گزینه برای شما جهت اقامت در کانادا باشد. ورزشکاران، مربی های ورزشی، داوران ورزشی و مسابقاتی و برنامه ریزهای ورزشی در حوزه تناسب اندام و تفریح از جمله افرادی هستند که می توانند برای مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان اقدام کنند. لازم به ذکر است که کانادا برای ارائه ویزای خوداشتغالی سختگیری های زیادی دارد و تنها به افراد متخصص و حرفه ای این ویزا را می دهد بنابراین برای اینکه بتوانید در اخذ ویزای ورزشی موفق شوید باید طبق چارچوب و قوانین پیشروی کنید.

برای مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان در ابتدا باید مدارک مورد نیاز را تهیه کنید و بعد این مدارک را به اداره مهاجرت کانادا بفرستید. در صورت نیاز با شما مصاحبه ای ترتیب داده می شود. در صورت مورد تایید بودن شرایط ویزای کانادا از سوی فدرال برای شما صادر خواهد شد. شما باید آزمایشات مدیکال  را بدهید و همچنین فاقد سوپیشینه باشید داشتن تمکن مالی، توان تاثیر گذاری روی جامعه کانادایی، داشتن دانش زبان کافی، بهره مندی از یک بیزینس پلن عالی و داشتن سابقه ورزشی قابل قبول از جمله شرایطی ست که می تواند شما را به اخذ ویزای ورزشی نزدیک کند.

سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان

دولت کانادا از افرادی که سرمایه های کلان هب این کشور تزریق می کنند بشدت پشتیبانی می کند به همین دلیل یکی از روش های اخذ اقامت کانادا سرمایه گذاری است. برای سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان باید طبق قوانین و اصول ایالت انتخابی پیش بروید چرا که هر ایالت دارای قوانین خاص خود در این حوزه می باشد. رامین میرزادگان با طرح برنامه های سرمایه گذاری ایده آل همچون راه اندازی کسب و کار، راه اندازی استارتاپ، خرید املاک و مستغلات و روش های مختلف برای ارائه طرح شما را در اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری یاری خواهد کرد.

دولت کانادا به شدت از استارتاپ های نوآورانه و خلاقانه استقبال می کند. اگر بتوانید یک بیزینس پلن بی نقص و عالی برای راه اندازی یک کسب و کار درجه یک و پیشرو ارائه دهید و از طرفی تمکن مالی خود را به اثبات برسانید بی شک دولت کانادا در کنار شما خواهد بود. سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان روشی ست که ایرانیان زیادی را در طی این سال ها ساکن دائم کانادا کرده است.

اگر شما نیز می خواهید در این مسیر موفق شوید کافی ست با تیم متخصص و حرفه ای میرزادگان تماس حاصل نمایید تا شرایط سرمایه گذاری در کانادا را به خوبی درک کنید. سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان شامل روش های مختلفی چون سرمایه گذاری استانی، سرمایه گذاری از طریق راه اندازی تولیدی، سرمایه گذاری از طریق کلید زدن استارتاپ، سرمایه گذاری در بورس و سرمایه گذاری از طریق صادرات و واردات می شود. بی شک تخصص داشتن شما در یک حوزه می تواند بسیار کمک کننده باشد.

کانادا دارای سیستم بانکداری قوی و اقتصادی بسیار سالم و سرحال است. رشد اقتصادی کانادا بیش از هر کشور دیگری دارای نرخ صعودی است. یقینا شما نیز با سرمایه گذاری در کانادا به بازدهی قابل توجهی دست پیدا می کنید و می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. در واقع هم سوددهی بلند مدت خود را تضمین می کنید و هم موفق به اخذ اقامت دائم این کشور خواهید شد.